Ocelová montáž Fomei 30mm - sada

 
 
Dostupnost Prodej ukončen
1 890 Kč
Kód produktu OY9210
Značka FOMEI
Kategorie Příslušenství
 

Montáže FOMEI jsou určeny pro Kulovnice CZ a puškohledy o průměru tubusu 30 mm.

Konkrétně pro modely:

ZG 47, ZKK 600, 601, 602, CZ 531
CZ 537 všechny modely
CZ 550 všechny modely
CZ 557 všechny modely

Montáže nejsou určeny pro CZ 527 a další modely zbraní CZ, které nemají drážky pro montáž puškohledu na pouzdru závěru shodné s modely CZ výše uvedenými.

Vlastnosti :

Montáže FOMEI jsou vyrobeny z legované oceli třídy 14 , použité jsou šrouby se zvýšenou pevností. Vyznačují se vysokou přesností výroby a mimořádnou tuhostí. Použitím montáže FOMEI nemůže dojít k poškození tubusu puškohledu. Minimálně možné množství šroubových spojů zaručuje dlouhodobou stabilitu a spolehlivost, při použití montáží FOMEI bude Vaše zbraň trvale držet nástřel.

Použití :

Použití montáží FOMEI je velmi snadné. Používejte kvalitní imbusové klíče.Nasuňte přední díl montáže do přední části drážek na pouzdře závěru a pevně dotáhněte imbusový šroub. Zadní díl montáže nasuňte do zadní části drážek na pouzdře závěru, zatlačte záchytný ozub do vybrání na pouzdře závěru a pevně dotáhněte imbusový šroub. Odmontujte horní díly obou částí montáže a vložte puškohled. Namontujte zpět horní díly ok montáže, a zašroubujte pevnostní imbusy tak, aby bylo možno puškohledem hýbat, ale aby se nepohnul samovolně. Nastavte správnou polohu puškohledu v podélném směru ( vzdálenost od oka při Vašem způsobu přilícení zbraně ) a následně pohledem směrem od botky pažby natočte puškohled tak, aby svislá osa záměrné osnovy směřovala do středu úderníku. Opět zkontrolujte správnou pozici puškohledu a rovnoměrně dotáhněte všechny šrouby ok montáže. Snažte se o dodržení stejné mezery mezi spodním a horním dílem oka montáže na obou stranách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: