100% garance spokojenosti

U nás nekupujete „zajíce v pytli“. Jsme přesvědčeni, že se zakoupeným dalekohledem budete spokojeni a že vám nebo vašim blízkým přinese žádaný užitek a radost.

Pokud si nejste jistí, který typ dalekohledu je právě ten nejvhodnější, neváhejte a kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Rádi vám s výběrem dalekohledu pomůžeme.

0% reklamací. Každý dalekohled je před uvedením do prodeje pečlivě zkontrolován, takže si nemusíte dělat starosti s případným řešením nějaké reklamace.

K přepravě využíváme "balík Do ruky" - exkluzivní službu České pošty nebo dopravce DPD. Tato komfortní služba je garancí, že se zásilkou bude při přepravě nakládáno s maximální ohleduplností a péčí. Navíc je tato služba zdarma (u objednávek nad 2000,-). U objednávek do 2.000,- se k ceně dalekohledu připočítává pouze 99Kč.

Chcete si dalekohled před nákupem osobně vyzkoušet, případně si porovnat jednotlivé modely? Žádný problém! Stačí zavolat na tel: 602 80 36 37 a domluvit si návštěvu v naší firmě. Navíc zde máme krásný výhled, takže si dalekohledy můžete opravdu důkladně otestovat. Přesvědčte se sami o vysoké kvalitě dalekohledů značky Fomei!

 

Dalekohledy-Fomei.cz,  - záruka rychlého, snadného a především výhodného nákupu.